O mnie

O mnie

Mari to skrót od Marianna. Najczęściej jednak bliscy i znajomi mówią do mnie Mari.

Jestem żoną i mamą ponadrocznego synka. Dbanie o relacje w małżeństwie i świadome wychowanie dziecka, to dla mnie priorytety. Dbam o to, byśmy tworzyli szczęśliwe relacje. Chciałabym, aby otaczało nas wiele pięknych związków, szczęśliwych mam i uśmiechniętych dzieci.

Prowadzę firmę. Jestem businesswoman. Zajmuję się tłumaczeniami z języka rosyjskiego i copywritingiem. W biznesie ważna jest dla mnie autentyczność, troska o potrzeby klienta i mój rozwój zawodowy. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, przejdź na moją stronę firmową.

Mieszkam w Krakowie, lubię być na bieżąco z inicjatywami kulturalnymi i społecznymi i testować nowości.

Blog

Zaczęłam pisać w 2012 roku w tematyce motywacyjnej. Pisanie bardzo mi się podobało, przybywało też czytelników, dlatego w kwietniu 2013 roku zorganizowałam spotkanie blogerek rozwojowych. Domena blogspotowa i jej ograniczenia szybko zaczęły mi przeszkadzać. Najpierw założyłam domenę, którą posługuję się do dziś. Ale po pół roku te rewolucyjne zmiany zaczęły wydawać się małymi. Stąd wordpress, który, mam nadzieję, podoba ci się tak bardzo jak i mi. Techniczne rzeczy ogarniam sama, bo lubię.

Na blogu przeczytasz o  rozwoju zawodowym i motywacji, prostocie i minimalizmie, świadomym kupowaniu i zdrowym odżywianiu oraz o relacjach damsko-męskich.

Kontakt: marilabo.pl@gmail.com

Postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.

Zajrzyj również na:

instagram || facebook || twitter