produktywność i rozwój

Share week 2016 według Mari Labo

Lubię to wiosenne poznawanie blogów, dlatego w również w tym roku postanowiłam wziąć udział w akcji Andrzeja Tucholskiego. Na czym polega ta akcja? Dzielisz się swoimi ulubionymi blogami na blogu, a później dodajesz adresy do formularza tutaj. Bardzo to łatwe :) Pamiętaj, że akcja trwa od 21 marca do 3 kwietnia!

shareweek2016

Teraz czasu na czytanie mam mniej, dlatego z większą uwagą dobieram, co będę czytać. Niezmiennie w tym mi pomaga feedly, z tych samych powodów lubię, jeśli na blogu jest disqus. Raz się logujesz i wszystko pod ręką, przydatne zwłaszcza w telefonie. To tyle, jeśli chodzi o moje preferencje czytelnicze. Wróćmy do najważniejszego pytania, czyli kogo polecam.

 • Ubieraj się klasycznie - bardzo lubię sposób pisania Marii. Podoba mi się, w jaki sposób podchodzi do zwykłych, wielokrotnie już opisanych tematów modowych. No i pomysły na serie wpisów (np. typy urody jak potrawy) – genialne. Nie powiem, że lektura bloga o stylu zmieniła jakoś mój stosunek do szafy, tutaj od lat mam te same poglądy, gorzej z ich realizacją ;). Jednak, kiedy czytam o kolorach, o dopasowaniu ich do typu urody, o odkrywaniu siebie, to utwierdzam się w przekonaniu, że kierunek, który wybrałam jest dla mnie dobry. O moim podejściu do szafy możesz przeczytać we wpisie ogarniamy szafę.
 • Żyj Kochaj Twórz - blog dla freelancerów i blogerów pisany przez Karolinyę Krzysztofiak. Karolinę odkryłam na początku jej blogowania, częściej jestem czytelnikiem niż komentatorem. Z bloga czerpię garściami o identyfikacji wizualnej bloga czy też ogólnie, kobiecego biznesu. A na deser pobieram świetne tapety z kalendarzem albo motywacyjne.
 • Zapas czasu - za co lubię blog Marty? Głównie za pisanie o stanie, „w którym wszystkie piłki są w górze, a Ty pogwizdujesz i nogą wybijasz rytm i – co najważniejsze – nie męczysz się okrutnie.”, bo tym właśnie dla autorki jest zapas czasu. Koniecznie przeczytaj wpis o rodzicielstwie bliskości i o tym, jak dogadać się z facetem.
 • Pani Poczytalna - chętnie podczytuję zwłaszcza wpisy o łączeniu prostym życiu i rodzicielstwie. Polecam zwłaszcza wpis o potyczkach z minimalizmem.
 • Oszczędnicka - bo podoba mi się, że to kobieta pisze o pieniądzach. I nie tylko. No i koniecznie weź udział w wyzwaniu finanse w 52 tygodnie.

Do formularza mogę wkleić tylko 3 linki, ale jeszcze nie zdecydowałam które. :)

Czy podoba wam się to wiosenne poruszenie w blogosferze? A może chcielibyście się dołączyć, ale wahacie się? Co was powstrzymuje? No i najważniejsze – jak i kiedy znajdujecie czas na czytanie ulubionych blogów?

You Might Also Like

 • http://panipoczytalna.pl/ Marta / Pani Poczytalna

  O, Mari, dziękuję, miło mi :) Też uwielbiam Ubieraj się klasycznie i Zapas czasu, lecę poznać pozostałe :)

 • http://www.niemieckasofa.pl/ Ola | Niemiecka Sofa

  Z polecanych przez Ciebie blogów znam tylko Karolinę. Blog Ubieraj się klasycznie zainteresował moją skromną osobę, więc idę sprawdzić, co tam dają ;)

 • http://oszczednicka.pl Oszczednicka

  Bardzo dziękuję za polecenie! :) Cieszę się, że podoba Ci się to co robię.

  Najczęściej znajduję czas na czytanie blogów przy wieczornym karmieniu – czasem trwa to nawet 30 min. zanim synek dobrze zaśnie :)