organizacja produktywność i rozwój

10 najpopularniejszych wpisów 2014 roku

W nowy, 2014 rok, weszłam jako stary wyjadacz. Na nowej domenie, choć ze strachem przez przenosinami na WP. Teraz jedno i drugie umiem zrobić w 5 minut. Z nową szatą graficzną i nowym pomysłem na głowę.

Tak, jestem zadowolona. Z siebie i z was. Że wciąż piszę i że wciąż tłumnie przybywacie. Piszecie, lajkujecie. Jesteście. Ogromne dzięki! A poniżej lista najpopularniejszych wpisów 2014 roku. To świetna okazja, żeby nadrobić zaległości. Po przeczytaniu zaplanować sobie nadchodzący rok, posprzątać szafę czy uporządkować bloga.

marilabo.pl

Uniwersalny planner na 2014 i…każdy następny rok

Kiedy nie mogłam znaleźć kalendarza i plannera odpowiedniego do swoich potrzeb, stworzyłam swój. Wiem, że bardzo wam się spodobał i na nowy rok przygotowuję odświeżoną edycję. Niestety, trzymanie najważniejszych plików na jednym pendrive to nie był zbyt dobry pomysł, dlatego nowa i odświeżona edycja kalendarza pojawi się w styczniu.

Jak szybko napisać pracę zaliczeniową. 5 prostych czynności

Masz do napisania pracę zaliczeniową i mało czasu? A może to twoja pierwsza tego typu praca? Dzielę się sposobem jak napisać ją szybko i (niemal) bezboleśnie. Kto wie, może temat pracy spodoba ci się tak bardzo, że będziesz chciał dowiedzieć się o tym jak najwięcej?

Ogarnij szafę #1

Jest coś takiego w naszych szafach, że czają się tam potwory i braki. Braki wyobraźni, przemyślenia i strategii. I wydaje mi się, że braki znajomości samego siebie. W tym cyklu zachęcam do rozprawienia się z nimi poprzez – nazwanie braków…

Ogarnij szafę #2

…i znalezienie pomysłu na siebie. Na to, co mi konkretnie odpowiada, pasuje, w czym czuję się najlepiej. Określenie tego i przynajmniej przez jakiś czas bycie wiernym swoim odkryciom.

Jak być szczęśliwym

Każdy by chciał być szczęśliwy, ale nie każdy wie jak. Nie uzurpuję sobie prawo do tej wiedzy, ale gwarantuję, że po zastosowaniu kilku rad z tego wpisu Twoje życie stanie się…SZCZĘŚLIWSZE!

Jak szybko biegnie czas

Zatrzymaj się. Zacznij od torebki, biurka, głowy. Weź do ręki kalendarz. Później wyjdź na dwór, uśmiechnij się do siebie, oddychaj głęboko. Zatrzymaj się, by iść dalej.

7 sposobów na walkę z zaległościami w pracy, w domu, na studiach

A co, jeśli czas tak przyśpieszył, że nie da się bardziej? Gonią terminy, spotkania i zapomniane daty? Tutaj jak znalazł lista 7 skutecznych sposobów na powrót do rytmu, do nadążania, do cieszenia się efektywnością.

52 tygodnie. Każdy jest ważny

To dobry wpis na Nowy Rok. Najlepszy! Ten moment, kiedy stoisz oko w oko z nieznanym. Jak je ugryźć, oswoić, zaprzyjaźnić się?

Z  blogspota na wordpress. Instrukcja

Nie ma nic prostszego niż założenie bloga na blogspocie. Wystarczy adres email na gmailu i pomysł na nazwę. I już piszesz. Z czasem chcesz czegoś więcej. Może wtyczek, może własnego miejsca, może fajniejszego wyglądu. Myślisz wtedy o WP. I tutaj jak znalazł wpis o tym jak spokojnie i bezpiecznie przenieść bloga. Powodzenia!

You Might Also Like

 • http://joulenka.blogspot.com/ joule

  Tym ostatnim wpisem trafiłaś w temat. Właśnie jestem w trakcie przenosin na swoje, więc lecę czytać!

  • http://www.marilabo.pl/ Mari

   Powodzenia! Daj znać, jak ci poszło!

 • http://mavelo.pl/ weronika | mavelo

  Świetne podsumowanie :) Nie wszystkie wpisy czytałam, nadrabiam dzisiaj przy kawie! :)

 • http://barbarakozakowska.pl/ Barbara Kozakowska

  Świetne wpisy. Przeoczyłam Twój projekt Kalendarza – planera na 2014 rok, a szkoda, bo wydaje się być naprawdę użyteczny.
  Chętnie skorzystam z projektu na 2015 rok, o ile to możliwe. Pozdrawiam i powodzenia w Nowym Roku.

  • http://www.marilabo.pl/ Mari

   Kalendarz ma kartki in blanco przydatne w każdym roku, do tego można sobie wydrukować kalendarz miesięczny i roczny na 2015 (tego jeszcze nie ma). A kartki są uniwersalne :).
   Postaram się zdążyć jak najszybciej.

 • Aleksandra Olszewska

  Mam co nadrabiać, bo zapoznałam się tylko z dwoma ale świetne nie dziwię się że tak chętnie czytane :)

 • Iza Majocha

  Miałam już 2 blogi wcześniej na blogspocie, które porzuciłam po kilku miesiącach. WordPress to jednak zdolna bestia, która swoimi funkcjami i profesjonalnym wyglądem bardzo motywuje do pisania! Liczę, że kiedyś też będę mogła świętować 1 rocznicę bloga i nie poddam się znowu po drodze. Gratuluję wytrwałości w kolejnym roku bycia internetowym pisarzem! ;)

 • http://drogadominimalizmu.pl/ Kasia

  Oj mam trochę do nadrobienia…