o mnie podróże

Miesięcznik 08’14

podsumowanie miesiąca

Czy ty też lubisz zaczynać od nowa?Ja uwielbiam! Każdy początek miesiąca jest dla mnie właśnie takim 1 września albo nawet stycznia. To czas nowych możliwości. Mnie sierpień przyniósł bardzo wiele…godzin spędzonych w podróży.

Najpierw do Sopotu za jeden uśmiech. Pamiętam jak w tamtym roku utknęłam w nocy między Gdynią a Sopotem. Na plaży. W ciemności. Niezapomniane wydarzenie. W tym roku było inaczej. Od tego długiego sierpniowego weekendu Sopot będzie kojarzyć mi się z Zatoką Sztuki i blogerami.

Dawno już nie byłam w Warszawie tak po prostu. Bez zobowiązań. Prawdę mówiąc korciło mnie zejście z utartych szlaków. I przypadkiem znalazłam się w Ogrodzie Saskim. Pamiętałam, że najpyszniejsze dania zjeść można w okolicach Placu Zbawiciela i jakie było moje zdziwienie jak się okazało, że te miejsca są położone bardzo blisko.

 

Dzięki Marcie z podróżniczo spędziłam świetny piątkowy wieczór. A następnego dnia Blog Air. Na tych spotkaniach zobaczyłam jak bardzo lubię poznawać nowe osoby. I smakować pyszne rzeczy – oczywiście. No i Blog Day – nasze święto.

W sierpniu, tuż po powrocie z Sopotu były moje urodziny. Uwielbiam ten dzień! Zdjęć nie ma, bo czasami od zdjęć fajniejsze są wspomnienia.

czerwone trampki

Okazało się też, że 3,2 mpx to wcale nie tak mało i zaczęłam używać insta. Znajdziecie mnie tutaj: marilabo_

Wróciłam do czytania książek. Spodziewaj się niedługo kontynuacji serii Książka&Film. Wiem, że wcześniejsze posty cieszą się popularnością. Tym razem też zaprezentuję ciekawe książki.

Blogowo

W sierpniu dużo się tutaj działo. Były wpisy o Berlinie i Poczdamie, wyjeździe do Sopotu i do Warszawy. Podzieliłam się moimi kosmetycznymi odkryciami. Były notki poważniejsze o byciu uważnym i medytacyjnym relaksie. Największym zainteresowaniem cieszył się wpis o migracji z blogspotu na wordpress.Wiem, że już kilku osobom się przydał i bardzo mnie to cieszy.

Do poczytania

Wizualnym odkryciem ostatnich dni był blog z serii 365 zdjęć w roku. Każde z nich pokazuje pomysł, emocje albo historię.

Na wpis o pracy korektorki natknęłam się u Joasi w jej pięknej serii Hatifnaty

Lubię czytać o fajnych i nietypowych rzeczach, jakie można robić razem. Tutaj znajdziecie aż 24 takie pomysły.

Idź pobiegaj, zrobisz się odważny 

…. bo pewnie nie potrafisz się skupić. Więc skup się

A jak twój sierpień?

Bądźmy w kontakcie:

FACEBOOK || BLOGLOVIN || TWITTER|| INSTAGRAM

You Might Also Like

 • http://skrytkamagdaleny.com/ Magda Baranowska

  A u mnie też było podróżniczo i kolorowo :) Czekam na posty o książkach :)

 • http://warszamamka.blogspot.com Warszamamka

  Odwiedziłam Twojego bloga, aby przeczytać relacje z SeeBlogers i AirBlog. Twoje opisy pobudziły moją chęć podróżowania i poznawania innych blogerów! dziś wreszcie udało mi się zmotywować i przygotowałam swój sierpniowy miesięcznik :)

 • http://www.karinaostapiuk.pl Karina

  Oj, tez uwielbiam zaczynać od nowa ; ) każdy poranek jest dla mnie dobrą okazją do rozpoczęcia czegoś nowego : ) a wspomnienia często bywają lepsze niż zdjęcia. udanego września!

 • http://jakogarnac.pl/ JAK OGARNĄĆ

  Dziękuję za polecenie :)