Japoński minimalizm vs francuski szyk – co wybierasz?

You may also like...

24 Responses

 1. Booklover pisze:

  Mam w planach "Lekcja Madame Chic" :)

 2. Basia Szmydt pisze:

  Ja sięgam po książki o minimalizmie, kiedy chcę przyponiec sobie własnie o swoim systemie wartości, o tym jak to fajnie jest posiadać mniej i czuć się dobrze we własnym domu.<br />Francja na tak! Ale po mojemu :) w każdej kwestii chodzi o prostotę.

 3. &quot;Lekcje…&quot; właśnie skończyłam i mam w planach wdrożenie 10-elementowej garderoby (no może ciut większej ;)), a &quot;Sztukę prostoty&quot; czytam, nad &quot;Paryskim szykiem&quot; się zastanawiam… <br />Mam ochotę zrobić miks loreau, scott i jeszcze włączyć babautę – wybrać to, co mi pasuje z każdej pozycji i wdrożyć w życie ;)

 4. elen paris pisze:

  Ja miałam je wczoraj zakupić, ale gdzieś na blogu znalazłam pozytywną recenzję, która mnie jakoś zniechęciła i wybrałam coś…bodajże ,,Dlaczego Francuzki są takie sexy&quot;XD Zobaczymy co to będzie. Madame może kiedyś zobaczę, jak się dorobię.

 5. Paulina Bella pisze:

  Uwielbiam francuski styl :D Świetne posty na temat French Chic stworzyła Maria http://ubierajsieklasycznie.pl/french-chic-glowne-zasady/

 6. kudels pisze:

  bardzo lubię francuski styl ubierania :))

 7. MalinowaPanna pisze:

  Nie czytałam, ale pierwsza opcja, jakoś mnie kusi :) Francuski styl na tak! Zdecydowanie:)

 8. zielone-buty pisze:

  Francja – tak.<br />Francuzki – tak.<br />Francuski szyk – tak.<br />Bezbarwny lakier jako szyk-szyków – no nie :)<br /><br />/ Miło mi, dziękuję :)

 9. Aurora pisze:

  Sztukę prostoty mam, czytałam, ale nadal próbuje opanować w moich małym zagraconym mieszkanku ;)

 10. nugatowa pisze:

  Przeczytałam i nie żałuje. Dla mnie &quot;lekcje…&quot; odkryły prosta prawdę: szanuj siebie, nie odkładaj lepszych ciuchów/ filiżanek etc na &quot;specjalna okazje&quot; bo ta okazja jest własnie TERAZ. Proste, ale dla mnie to odkrycie życia. <br /><br />Nie zliczę ile miałam ciuchów, które czekały do specjalnej okazji. Butów- na specjalne okazje. Albo świeczki, kupowałam ich cala masę, ale

 11. Karolina pisze:

  Zdecydowanie japoński minimalizm :D

 12. Agiszon pisze:

  Lekcje Madame Chic przeczytałabym :)

 13. Nadine pisze:

  Muszę, muszę, muszę dorwać &quot;Lekcje madanie chic!&quot;

 14. O Lekcjach będzie niedługo u mnie :) A elegancja francja to jedna z moich miłości