organizacja

Tydzień produktywności:Praca idealna, czyli jaka? Kilka wskazówek dla poszukujących pracy

Zaproponowany przeze mnie tydzień produktywności dotyczy różnych dziedzin życia, np. organizacji czasu spędzanego przed komputerem, wyboru ścieżki kariery albo doboru dobrych dla nas aplikacji (ten post pojawi się w piątek).

CZAS NIE GONI NAS

Maj jest miesiącem rozwoju, nic więc dziwnego, że coraz chętniej czytamy artykuły o tym jak napisać najlepsze na świeci i po prostu powalające na kolana CV (jeśli interesuje was ten temat można zajrzeć tutaj, tutaj). I na pewno wiemy, że warto pamiętać do kogo piszemy i o co konkretnie się ubiegamy.

Dziś w ramach tygodnia produktywności chciałabym porozmawiać o tym, jakiego rodzaju pracy szukamy. Jeśli masz chwilę, zwizualizuj, proszę swoje stanowisko pracy. Czym chciałabyś/chciałbyś się zająć? Pomyśl, że nie chodzi o pieniądze, chodzi o frajdę, O ZABAWĘ, O SPOSÓB SPĘDZENIA SPOREJ CZĘŚCI SWOJEGO ŻYCIA. Zapomnij o składkach, emeryturach i innych bzdetach (o to zadbasz sama/sam nieco później).

JAKIEJ PRACY SZUKASZ?

Od 8 do 16, od 9 do 17, w korpo, biurze? Uniezależnionej od grafiku? Nastawionej na efekt? Pracy zespołowej?  

Hm? Co to jest? 

Wiesz już?

Zapisz swoje przemyślenia. Zastanów się, ile dzieli cię od tej wymarzonej pracy? Jakie powinnać/powinieneś podjąć kroki, żeby ją mieć?

Może zapisać się na kurs języka?

Przeprowadzić się do innego miasta?

Kogo powinnaś/powinieneś poznać, by przybliżyć się do swojej wymarzonej pracy?

Czy są jakieś konferencje albo wydarzenia branżowe, które zrzeszają ludzi, zajmujących się interesującą cię działalnością?Będziesz pracować w firmie? Założysz swoją? Będziesz swoim sterem i okrętem? Co wybierasz?
A jeśli ciebie, tak jak mnie, kręci freelancing, poniżej znajdziesz ciekawą infografikę ze wskazówkami jak być dobrym freelancerem.

Co wybierasz?

Mam nadzieję, że te artykuł skłonił cię do ciekawych i produktywnych przemyśleń.

You Might Also Like

  • http://www.blogger.com/profile/03575923110356017031 art attack {be inspired}

    Szukam, więc spadasz z nieba z tym wpisem! :)<br />Jest parę miejsc, które mi się marzą i próbuję… Czy się uda? Zobaczymy :)<br />

  • http://www.blogger.com/profile/01816231432336302358 kudels

    ja na razie nie wiem jaka jest moja wymorzona praca, kończe jedne studia, zaczynam drugie. Na pewno w dobrej atmosferze, lubię pracę z ludźmi :)

  • Pingback: The Pros And Cons of Freelancing | IgHive()