inspiracje

5. ispirujących postów na dobry początek roku

Uwielbiam mój czytnik RSS, dzięki któremu mam zawsze dostęp do treści raz odkrytych. Subskrybuję różne kanały: blogi tłumaczy, strony freelanserów, blogi o finansach, urodzie i rozwoju, ebookach. Czytanie zastępuje mi potrzebę sięgania po gazetę i czasopismo, a dodatkowo za każdym razem uczę się czegoś nowego.

Dziś, przeglądając swój czytnik zauważyłam wyjątkowo dużo inspirujących wpisów, które mogę być przydatne także każdej z was.
1. Give yourself a break – w tym poście, skierowanym głównie do nauczycieli akademickich, ale myślę, że studenci też się w nim odnajdą, autorka przytacza listę pytań, które warto sobie zadać, kiedy jesteśmy przytłoczeniu nadmiarem zadań. Pokazuje też jak to zrobić, by móc cieszyć się z odpoczynku -ta  umiejętność w naszych czasach jest deficytowa.
2. Porządki w finansach na Nowy Rok – i tutaj ciekawa lista rzeczy, które warto zrobić z naszymi finansami. Monitorowania komunikatów od banków nauczyłam się w tamtym roku m.in. także na własnych błędach – u mnie jest tak, że jeśli system logowania jest nieprzyjazny, to na takie konto nie chce mi się po prostu logować…
4. Czy uda mi się to zrobić – autor opisuje strategie przygotowania się na sukces.
5. Co kupić, jeśli ćwiczysz i odchudzasz się, czyli poradnik dla początkujących.

You Might Also Like

  • http://www.blogger.com/profile/01816231432336302358 kudels

    Ogromnie cieszę z podanych linków ;) mam co czytać, same przydatne rzeczy na obecną chwilę :)

  • http://www.blogger.com/profile/03575923110356017031 art attack {be inspired}

    I mi się przydadzą ! Szczególnie te o finansach i lokatach, może nawet do studiów :) Merci :)

  • http://www.blogger.com/profile/06382681844146167181 Happier at Life

    Mam nadzieję, że okażą się pomocne.