inspiracje

Zaczynamy!

Często czuję się jakbym przeskakiwała od jednego zadania do następnego.
 
Uderzyło mnie to zdanie pewnego dnia. Był to najzwyklejszy lipcowy dzień, dający jednak powody do narzekania: pogoda ze zbyt upalnej zmieniła się w deszczową i pochmurną.
Pojawiły się zatem przesłanki, że coś się jednak zmieni.

DLACZEGO?

 
3 dni temu poznałam człowieka, będącego chodzącym wulkanem energetycznym, zarażającego nastawieniem do życia i pomysłami. ZDECYDOWAŁAM SIĘ NA ZMIANY.
 
Był to też czas, w którym zastanawiałam się nad prowadzeniem własnego bloga. Uwielbiam czytać blogi i często zastanawiałam się nad prowadzeniem własnego. Nie obawiam się już, że go porzucę po jakimś czasie, ponieważ są tematy, którymi interesuję się od zawsze: fotografia, upraszczanie, uczenie się i nauka języków, wykonywanie tłumaczeń, podróże i rozwój osobisty. Chcę zainteresować Ciebie tym, co sprawia, że nasze życie nie jest nudne.
W lipcu zastanawiałam się jak zacząć używać angielski tak, żeby praktykować go na wyższym poziomie niż dotychczas. Zaczęłam spotykać się na konwersacjach językowych, ale wpadł mi do głowy genialny pomysł – będę blogować po polsku i po angielsku.
Więc – oto jestem
 
I wracając do pierwszego zdania postu. Chciałabym być zorganizowana bardziej. Nie lubię bałaganu, nie przepadam za nadmiernym porządkiem. A jednak to porządek sprawia, że czujemy się lepiej, podnosi nas na duchu i sprawia, że mamy więcej czasu na przyjemniejsze rzeczy.
weheartit.com

You Might Also Like

  • http://www.blogger.com/profile/05052762949505227892 Angelika Kubiak

    Blogowanie po angielsku jest świetnym pomysłem! :) Również myślałam o tym swego czasu, ale mój poziom znajomości angielskiego na razie mnie nie zadowala i odpuściłam. :) A z porządkiem? Lubię porządek, nawet ten nadmierny, ale nie lubię sprzątać i z tym mam trochę komplikacji.. :D

  • http://www.blogger.com/profile/12566477416579910618 Aleksandra Niemiecka Sofa

    Pisanie w obcym języku, super sprawa :) I pomyśleć, że ten post powstał tak dawno :) Blogujesz już z nami długo :)